Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik / pomocnik ogólnobudowlany

INTERIUM INVESTMENT SP. Z O. O. SP. K.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

aleja Grunwaldzka 82

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • prace budowlane związane z aktualnie prowadzonymi inwestycjami,

  • zabudowy z g/k,

  • szpachlowanie i malowanie,

  • układanie płytek.

Nasze wymagania

  • chęć podjęcia pracy,

  • punktualność,

  • rzetelne i sumienne podejście do wykonywanych prac,

  • dbanie o powierzone narzędzia i porządek na budowie.

Interium Investment, jako jeden z trójmiejskich deweloperów, odpowiada za rozwój lokalnego rynku nieruchomości. W ramach prowadzonej działalności, realizujemy projekty budowlane i dostarczamy nabywcom gotowe inwestycje mieszkaniowe. Zależy nam, by nasze projekty były odpowiedzią na potrzeby mieszkańców miasta, dlatego angażujemy się w inwestycje o przemyślanych i dogodnych lokalizacjach, z nowoczesną bryłą i wyposażeniem budynków. W naszych inwestycjach kładziemy duży nacisk na odpowiednie zagospodarowanie otoczenia i zadbane tereny zielone. Pragnąc nieustannie podwyższać jakość swoich usług, stawiamy na wysoko wykfalifikowany zespół oraz współpracę

z uznanymi i doświadczonymi firmami z zakresu projektowania oraz budownictwa.

Przewiń do profilu firmy