Oferta pracy

Pracownik portowy

Viterra SzczecinO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń (zgodnie z realizacją programu podnoszenia kwalifikacji)

  • prace pomocnicze przy obsłudze statku (jako lukowy, cumownik)

  • prace porządkowe

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy zmianowej

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • umiejętność obsługi komputera

  • mile widziane doświadczenie w pracy w porcie

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • program podnoszenia kwalifikacji, dzięki któremu Pracownik zdobywa odpowiednie uprawnienia i certyfikaty umożliwiające dalszy rozwój kariery w środowisku portowym

  • stabilne zatrudnienie w firmie powiązanej z międzynarodową korporacją Viterra

  • pakiet medyczny oraz sportowy, ubezpieczenie NNW

Viterra Szczecin

Viterra Szczecin Sp. z o. o. specjalizuje się w przeładunku i składowaniu zbóż oraz śrut na terenie portu szczecińskiego. Od blisko 27 lat obsługujemy największe statki wpływające portu. Stale inwestujemy w doskonalenie naszej firmy, a przede wszystkim w stabilny rozwój naszych pracowników. Jesteśmy zgranym zespołem, który razem współtworzy szczecińską branżę morską.

Przewiń do profilu firmy