Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Porządkowy

NOEX Sp. z o.o. Sp. j.

4 300 brutto / mies.

Fabianowska 128

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • porządkowanie pomieszczeń socjalnych, biur i innych części wspólnych

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

  • rzetelność i dokładność, sumienność

  • zaangażowanie i chęć do pracy

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki płacowe - (4300pln brutto, w tym premie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Chcesz pracować w firmie, która prężnie działa, daje możliwość rozwoju zawodowego i przy okazji dobrze zarabiać zgłoś się do nas. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, dobrą atmosferę. Zapoznaj się z naszą ofertą, wejdź na naszą stronę www.noex.com.pl zobacz jak się u nas pracuje, wyślij swoje zgłoszenie.

Przewiń do profilu firmy