Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik porządkowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Arteria Logistics, należąca do grupy kapitałowej Arteria S.A notowanej na GPW w Warszawie,
    działająca na rynku usług logistycznych poszukuje kandydatów na stanowisko;

    Miejsce pracy: Warszawa
    Żerań

    Zakres obowiązków:

    • Prace porządkowe na magazynie
    • Utrzymanie czystości w strefach magazynu

    Od kandydata oczekujemy:

    • Umiejętności pracy w zespole
    • Bardzo dobrej organizacji pracy

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • Wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie
    • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
    • Pakiet sportowy Multisport
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy odnieść sukces w gronie profesjonalistów, prosimy o przesyłanie ofert zawierających Cv za pomocą Aplikuj