Pracownik prac porządkowych

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 06.01.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Mega Service Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnopolskim działająca na rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości posiadająca status Zakładu Pracy Chronionej.
    Zatrudnimy osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności.

    Obecnie poszukujmy:

    pracownika do prac porządkowych

    Miejsce pracy: Gliwice – Strefa przemysłowa

    Zadania:

    • utrzymanie czystości na hali sprzedaży, w pomieszczeniach socjalnych, biurowych i innych, jak również na terenie do niego przylegającym
    • kontrola czystości i sprzątanie pomieszczeń sanitarnych
    • utylizacja odpadów i segregacja śmieci

    Oczekujemy:

    • aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
    • mile widziane doświadczenie w pracy

    Oferujemy:

    • umowę o pracę, wypłatę zawsze na czas
    • możliwość dofinansowania dojazdów do pracy (ryczałt samochodowy)
    • świadczenia zdrowotne np. zwrot kosztów za leki, dofinansowanie leczenia lub zabiegów medycznych