Oferta pracy

Pracownik / Pracownica Administracji

Transgourmet Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • edycja danych systemowych,

  • tworzenie zleceń i dokumentów sprzedaży,

  • wsparcie działu księgowości w rozliczeniach z kontrahentami,

  • rozdział korespondencji zgodnie z przyjętymi zasadami, zarządzanie obiegiem dokumentów.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • minimum średnie wykształcenie,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,

  • umiejętność obsługi komputera (w szczególności pakietu MS Office),

  • dokładność, systematyczność i samodzielność,

  • wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,

  • atrakcyjne nagrody jubileuszowe,

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),

  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,

  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jeśli do tej pory nie uzyskałaś/uzyskałeś prawa do pełnego wymiaru urlopu (26 dni), a przepracujesz

z nami 1 rok kalendarzowy (od 1 stycznia do 31 grudnia) – w kolejnym roku otrzymasz dodatkowe 6 dni wolnego!