Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik/Pracownica magazynu

Westwing.pl

4 1005 200 brutto / mies.
  • Brwinów

    Brwinów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Do Magazynu w Brwinowie k. Pruszkowa (okolice ulicy Przejazdowej, 1300 m do stacji PKP Parzniew, 10 minut pociągiem ze stacji PKP Warszawa Ursus) poszukujemy PRACOWNIKÓW MAGAZYNU.

Nasze wymagania

Jeżeli więc:

jesteś gotowy/gotowa do pracy fizycznej w trybie zmianowym - praca na trzy zmiany ( 6:00 – 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00) od poniedziałku do piątku i we wskazane soboty ...to znaczy, że jesteś osobą , której szukamy.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie od 4100 do 5200 zł brutto, w tym do 15% premii

  • Dodatek do pracy w porze nocnej: 6 pln brutto / h

  • Zatrudnienie na umowę o pracę: po 3-miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas określony

  • Bezpieczne i komfortowe warunki pracy; odzież i obuwie robocze

  • Nowoczesna stołówka: kawa, herbata, owoce, kuchenki mikrofalowe, lodówka, TV

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków: danie główne za 3 PLN, ubezpieczenie na życie od 1 PLN miesięcznie, dofinansowanie do kart MULTISPORT lub CITYFIT, zniżki na zakupy w Westwing, bony na święta)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Westwing.pl

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy