Pracownik / Pracownica Produkcji

  • Balice (pow. krakowski), Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-12-07
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-01-06)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    TEMIS Polska sp. z o.o., specjalizująca się w opracowywaniu dedykowanych elementów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych wbudowanych w pojeździe oraz ich linii montażowych, poszukuje kandydatów na następujące stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Balice (pow. krakowski)

    Opis stanowiska:

    • Pracownik produkcji będzie odpowiedzialny za montaż, kontrolę oraz pakowanie podzespołów elektryczno – mechanicznych według procedur produkcyjnych TEMIS Polska.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Profesjonalizm, dokładność, niezawodność, punktualność,
    • Chęć podjęcia pracy od zaraz, długoterminowo,
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • Samodyscyplina,
    • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie w powierzone zadania.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę od początku zatrudnienia,
    • Wygodne, czyste środowisko pracy,
    • Zatrudnienie w systemie 1-zmianowym,
    • Pracę w zgranym, energicznym zespole,
    • Współpracę z profesjonalistami,
    • Możliwość rozwoju w firmie, w tym awansu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj"

    Obligatoryjnie CV w języku polskim
    Opcjonalnie CV w języku angielskim mile widziane

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez TEMIS Polska sp. z o.o. z siedzibą w Balicach."

    bottom