Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik/pracownica produkcji - techniczny/a

SIEJESIE sp. z o.o.

  • Grzybów (pow. staszowski; gm. Staszów), świętokrzyskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Spółka SIEJESIE chcąc być pionierem produkcji roślin spożywczych pod oświetleniem led w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej, utworzyła Centrum Badawczo-Rozwojowe SIEJESIE. Jako pierwszy ośrodek badawczy w Polsce tego typu, realizować będziemy projekty dotyczące innowacyjnej technologii wielopoziomowej uprawy roślin.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • pomoc przy pracach związanych z zasianiem materiału badawczego, rozsadami, opisywaniem próbek,
  • odbieranie produktu z linii, pakowanie,
  • zapewnienie warunków umożliwiających prawidłowe prowadzenie badań tj. utrzymywanie czystości na stanowiskach badawczych (dezynfekcja stanowisk po zakończonym cyklu badawczym),
  • pomoc w przygotowaniu produktów do załadunku i magazynowania,
  • praca według ściśle określonych procedur i instrukcji,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, skrupulatność, uczciwość, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania oraz nowe technologie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pracy wśród specjalistów w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne