Oferta pracy

Pracownik / Pracownica Produkcji

KEA DRUKARNIAO firmie

Rekrutacja zdalna

KEA DRUKARNIA

Osobowicka 89

Wrocław

Jesteśmy z Wrocławia,
od ponad 25 lat specjalizujemy się
w usługach poligraficznych
najwyższej jakości.

Dzięki doświadczeniu naszych
pracowników oraz jasnej wizji
i strategii rozwoju chcemy zostać
liderem rynku usług
poligraficznych dla biznesu
w Polsce.

Pomożesz nam?

Otwieramy rekrutację na stanowisko
PRACOWNIK / PRACOWNICA PRODUKCJI
Wrocław

Zakres obowiązków

Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,
Bieżąca kontrola stanowiskowa realizowanych zleceń,
Obsługa maszyn produkcyjnych.
Poszukiwane kompetencje

Doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn (mile widziane w przemyśle poligraficznym),
Wykształcenie średnie, mile widziany profil mechaniczny,
Pracowitość, sumienność i cierpliwość w wykonywaniu obowiązków,
Umiejętność pracy w zespole,
Dyspozycyjność i zaangażowanie,
Gotowość do nauki obsługi maszyn poligraficznych oraz do pracy w systemie 3-zmianowym.

Dlaczego warto?

W KEA mam możliwość stałego doskonalenia moich umiejętności.
Pracuję na najnowocześniejszym sprzęcie i w nowoczesnym modelu
zarządzania, a wszystko to w bardzo fajnej atmosferze.
Od przyszłych kolegów i koleżanek oczekuję dobrej organizacji pracy, chęci
rozwoju i łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Mariusz, Operator maszyn Postpress

Prosimy o składanie aplikacji, CV i listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami. Dziękujemy za nadesłane aplikacje.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KEA IBB Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KEA IBB Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu
71 33 44 357.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy