Oferta pracy

Pracownik - Pracownica Sekretariatu

Phillips Poland Sp. z. o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Phillips Poland Sp. z. o. o.

Zwycięstwa 32

Chechło Pierwsze (pow. pabianicki)

Phillips Poland Sp. z o.o. jest częścią amerykańskiej Grupy Phillips Industries. Jesteśmy producentem wysokiej jakości połączeń elektrycznych stosowanych w samochodach ciężarowych i osobowych oraz przewodów i spirali pneumatycznych. Zajmujemy się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Dysponujemy nowoczesnym działem wtryskarek oraz narzędziownią, realizujemy w pełni kompleksowe usługi w zakresie wykonania oprzyrządowania do przetwórstwa tworzyw sztucznych z wykorzystaniem systemów CAD/CAM.

W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Chechło Pierwsze

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa recepcji.
  • Obsługa Klientów i Gości firmy podczas wizyt.
  • Przygotowywanie konferencji, spotkań.
  • Obsługa urządzeń biurowych (ksero, skaner, drukarka).
  • Obsługa centrali telefonicznej.
  • Przygotowanie i archiwizacja dokumentacji.
  • Obsługa dziennika korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie ogólnokształcące.
  • Obsługa komputera oraz pakietu MS Office.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Wysoki poziom kultury osobistej.
  • Zdolności organizacyjne.
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.
  • Pakiet benefitów (opiekę medyczną dla Pracowników i ich Rodzin, kartę OK System, imprezy kulturalno-oświatowe).
  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen).
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów)
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia sukcesu w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania
lub osobiście w siedzibie firmy:
Chechło Pierwsze, ul. Zwycięstwa 32, 95-082 Dobroń,
po wcześniejszym umówieniu się.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy