Pracownik/Pracownica Sklepu Bezobsługowego

Żabka Polska

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie, przyjmowanie i ekspozycja towaru,

  • utrzymanie standardów i kontrola jakości funkcjonowania sklepu,

  • prace serwisowe i porządkowe w sklepie,

  • udział w testowaniu nowych technologii wykorzystywanych w sklepie,

  • reagowanie na sytuacje awaryjne i zgłaszanie ich odpowiednim jednostkom wsparcia,

  • bieżące raportowanie wykonywanych zadań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z asortymentem sklepowym – preferowana branża spożywcza,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie lub w sklepie spożywczym,

  • gotowość świadczenia pracy w niestandardowych godzinach,

  • dyspozycyjność,

  • czynne prawo jazdy kategoria B i gotowość do prowadzenia auta służbowego,

  • uczciwość, skrupulatność i zaangażowanie,

  • umiejętność obsługi komputera.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.

Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości (https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/nasze-polityki/).