Pracownik/Pracowniczka Działu Uzupełniania i Kompletowania Towaru

IKEA Retail WrocławO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela handlowa
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

IKEA Retail Wrocław

Czekoladowa 5

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i rozładowywanie dostaw na terenie sklepu i magazynu – przy pomocy specjalistycznego sprzętu (wózki widłowe, paletowe) lub ręcznie,
  • uzupełnianie towaru w sklepie i w magazynie,
  • kompletowanie zamówień klientów,
  • dbanie o dostępność towaru dla klientów i atrakcyjną ekspozycję produktów,
  • praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

Nasze wymagania

  • masz gotowość do pracy fizycznej,
  • potrafisz dobrze organizować swoją pracę,
  • znasz język polski na poziomie komunikatywnym,
  • dobrze czujesz się w pracy w zespole,
  • masz gotowość do pracy na pełen etat i ¾ etatu,
  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT (mile widziane),
  • lubisz, kiedy dużo się dzieje i z łatwością dostosowujesz się do zmian,
  • lubisz wychodzić z inicjatywą,
  • masz głowę otwartą na nową wiedzę.

To oferujemy

  • umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego
  • restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 5 złotych,
  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,
  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,
  • kartę Multisport,
  • punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,
  • darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,
  • kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,
  • dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,
  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,
  • prywatny plan emerytalny (PPE),
  • ubezpieczenie na życie (NNW),
  • kredyt 0% na zakupy w IKEA,
  • Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje)
  • grafiki przekazywane z dwutygodniowym wyprzedzeniem,
  • niezależnie od obejmowanego stanowiska i wymiaru etatu otrzymujemy dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatki za pracę nocną i weekendową

Chcesz pracować z zespołem, z którym można przenosić góry? Dołącz do nas! W Dziale Logistyki IKEA możemy na siebie liczyć. Do naszego zespołu szukamy osób, które potrafią dobrze poukładać swoje codzienne zadania, chętnie uczą się nowych rzeczy i lubią być w ciągłym ruchu. Tutaj, w sklepie we Wrocławiu, jest miejsce dla Ciebie!

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

Aktualne oferty pracodawcy
REKRUTACJA

Pracownik/Pracowniczka Działu Uzupełniania i Kompletowania Towaru, Czekoladowa 5, Wrocław