Pracownik/Pracowniczka Gastronomii w Restauracji ( ½ lub ¾ etatu), IKEA Retail, IKEA Targówek

IKEA Retail TargówekO firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela handlowa
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

IKEA Retail Targówek

Malborska 51

Targówek

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie posiłków oraz przekąsek w Restauracji,
  • dbanie o atrakcyjną prezentację menu,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
  • dbanie o zadowolenie klientów Restauracji IKEA,
  • dbanie o czystość i porządek swojego miejsca pracy,
  • praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

Nasze wymagania

  • masz gotowość do pracy fizycznej,
  • lubisz pracę z klientami,
  • znasz język polski na poziomie komunikatywnym,
  • dobrze czujesz się w pracy w zespole,
  • posiadasz aktualną książeczkę badań sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane),
  • masz gotowość do pracy na ½ bądź ¾ etatu.

To oferujemy

  • umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego
  • restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za złotówkę,
  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,
  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,
  • kartę Multisport,
  • dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,
  • punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,
  • darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,
  • kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,
  • dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,
  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,
  • prywatny plan emerytalny (PPE),
  • ubezpieczenie na życie (NNW),
  • kredyt 0% na zakupy w IKEA,
  • Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje)
  • grafiki przekazywane z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • kantyna pracownicza
  • karta Multisport
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych i w weekend
  • program kafeteryjny
  • opiekun programu wdrożenia
  • program wsparcia pracownika
  • dodatki okolicznościowe
  • dostęp do platformy rozwojowej

Jeździsz do sklepu IKEA na obiad i masz apetyt na dobrą pracę? Chcesz się rozwijać w gastronomii, ale zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i umowie o pracę? Wyśmienicie! Do naszego zespołu w Dziale Gastronomii IKEA szukamy ludzi, którzy tak jak my uwielbiają jedzenie, chcą zdobywać wartościowe doświadczenie i chętnie uczą się nowych rzeczy. Tutaj, w sklepie w IKEA Targówek, możesz spróbować wszystkiego!

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

Pracownik/Pracowniczka Gastronomii w Restauracji ( ½ lub ¾ etatu), IKEA Retail, IKEA Targówek, Malborska 51, Targówek, Warszawa