Pracownik/Pracowniczka Sklepu

CASTORAMA SMART

  • Świnoujście

    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • miła i fachowa obsługa Klientów w zakresie sprzedaży produktów

  • przyjęcie, składowanie oraz przygotowanie produktów do sprzedaży

  • dokonywanie i obsługa transakcji na linii kas

  • współpraca z przełożonym i zespołem oraz reagowanie na bieżące potrzeby w funkcjonowaniu sklepu

Nasze wymagania

  • zorientowanie na obsługę Klienta i zaangażowanie

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie i NNW

  • program emerytalny IKZE

  • szkolenia i możliwość rozwoj

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy