Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik pralni

Pralnia TEXI

2 3002 500 brutto / mies.
  • Przemysłowa 35F, Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Przemysłowa 35F

Słupsk

Twój zakres obowiązków

Praca w pralni, w Słupsku, przy obsłudze magla i pomoc przy maglu.

Godziny pracy różne, pomiędzy 7 a 15.

Praca stała.

Do wiosny 2023 w wymiarze 3/4 etatu. Później możliwość całego etatu.

Do przyuczenia. Pokażemy jak ją wykonywać.

Będziesz osobą, która podaje pościel do magla lub osobą która odbiera wymaglowaną pościel i szykuje ją dla klientów. Przygotowuje wysyłkę czystej pościeli dla hoteli lub innych ośrodków wczasowych.

Nasze wymagania

Dobra organizacja pracy.

Sprawność w działaniach.