Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik prefabrykacji - Betoniarz

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: BELGIA
    Poszukujemy pracownika prefabrykacji - betoniarza
    KRAZ: nr 1116
    Praca tymczasowa

    Pracownik prefabrykacji - Betoniarz - BELGIA

    ZADANIA:

    • przygotowanie betonu do produkcji
    • rozdzielanie i znakowanie linii betonowania i implantacja elementów
    • znakowanie zgodnie z miejscem zbrojenia (czytanie planów)
    • betonowanie szalunków i wykańczanie (polerowanie gotowych elementów)
    • po stwardnieniu wyciąganie suwnica gotowych elementów
    • wykańczanie gotowych elementów

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w pracy na prefabrykacji
    • Znajomość języka francuskiego
    • Ewentualna gotowość do wyjazdu własnym samochodem będzie plusem.

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie ok 2000 euro na rękę za podstawowy czas pracy
    • Dodatek za eksploatację własnego samochodu
    • Płatny urlop wypoczynkowy
    • Zakwaterowanie
    • Opiekę koordynatora na miejscu
    • Możliwość wypracowania nadgodzin.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.