Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik prefabrykacji - stolarz cieśla

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH PRACOWNIKÓW PREFABRYKACJI
    Miejsce pracy: Belgia
    KRAZ: nr 1116
    praca tymczasowa

    Praca tymczasowa

    Obowiązki:
    • Przygotowanie szalunków na podstawie rysunku technicznego - przycinanie płyty, ustawienie na stole, dopasowanie rozmiaru, kątów, skręcanie
    •praca z narzędziami stolarskimi

    Mile widziane:
    •Znajomość języka (francuski, angielski lub flamandzki)
    • Posiadanie własnego samochodu

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy przy stole stolarskim
    • Czytanie rysunku technicznego

    PROPONUJEMY:
    • Możliwość wypracowania NADGODZIN
    • Dodatek za eksploatacje własnego samochodu
    • Zakwaterowanie
    • Płatny urlop wypoczynkowy
    • Polską umowę o pracę na pełen etat
    • Odprowadzanie składek ZUS odprowadzana conajmniej od 4055 PN brutto
    • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach( jeśli jesteś dobrym pracownikiem, zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)
    • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
    • Opiekę koordynatora
    • Opiekę Rzecznika Pracownika
    • Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1 800 euro netto miesięcznie - za podstawowy czas pracy po potrąceniu kosztów np. za mieszkanie
    Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.