Oferta pracy

Pracownik produkcji AGD

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad poprawną pracą linii produkcyjnej;

  • Realizacja planu produkcji zgodnie ze standardami;

  • Prace montażowe;

  • Wizualna kontrola jakości.

Nasze wymagania

  • Gotowości do pracy w systemie III-zmianowym;

  • Zdolności manualnych oraz spostrzegawczości;

  • Doświadczenia na podobnym stanowisko (mile widziane).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w renomowanej firmie z możliwością przejścia bezpośrednio pod jej struktury;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 21,40zł/h + atrakcyjna premia miesięczna

  • Łatwy dojazd komunikacją miejską.

AWG Sp. z o.o.

Poszukujesz stabilnej pracy we Wrocławiu?

Jesteś graczem zespołowym gotowym do pracy od zaraz?

Posiadasz doświadczenie na produkcji lub chcesz się rozwijać w tym obszarze?

Jeśli na powyższe odpowiedzi odpowiedź brzmi TAK, to szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy