Pracownik Produkcji

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-08-13
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-09-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Aleksandrów Łódzki
    W związku z rozwojem naszych zakładów produkcyjnych w Aleksandrowie Łódzkim poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Produkcji. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za montaż zgodny z obowiązującymi instrukcjami.

    Zadania:

    • Wykonywanie prac produkcyjnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami;
    • Prawidłowe i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań.

    Wymagania:

    • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku;
    • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z ABB;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe;
    • Bezpłatny dojazd: Ozorków, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Łódź Centrum, Łódź Teofilów, Aleksandrów Łódzki.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”