Pracownik produkcji – Aparatowy

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 07.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PCC Prodex Sp. z o. o. jest jednym z czołowych producentów jedno- i dwukomponentowych systemów poliuretanowych dedykowanych dla różnych gałęzi przemysłu.

Miejsce pracy: Brzeg Dolny

Poszukujemy chętnych na stanowisko pracowników produkcyjnych.
Lokalizacja: PCC Prodex Sp. z o.o. Zakład Poliuretanów nr. 2 Mysłowice.

Planowany termin rozpoczęcia pracy: od zaraz!

Profil Kandydata:

  • wykształcenie zawodowe,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane),
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózek widłowy.

Zakres obowiązków:

  • obsługa linii technologicznej do produkcji systemów poliuretanowych,
  • obsługa poszczególnych linii i maszyn,
  • pakowanie i konfekcjonowanie produktów gotowych,
  • rozładunek surowców.

Oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w systemie jednozmianowym,
  • Praca w renomowanej Firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i seminariach,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego, szkolenia interpersonalne).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ!

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.