Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji – Aparaty Słuchowe

Sivantos Sp. z o.o.

  • Bałtycka 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bałtycka 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Złożenie aparatu słuchowego z poszczególnych części

  • Estetyczne wykończenie

  • Wizualna kontrola jakości

  • Montaż elektroniki i akcesoriów

Nasze wymagania

Potrzebujemy osoby, która posiada zdolności manualne i potrafi pracować pod presją czasu. Bardzo ważne jest to żeby potencjalny kandydat miał poczucie estetyki i umiał pracować w zespole.

Ważna jest dla nas kultura osobista, odpowiedzialność za powierzone zadania i sumienność.

Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, wszystkiego Ciebie nauczymy!

Jeśli powyższy opis dotyczy Ciebie to wykorzystaj swoje zdolności i aplikuj na stanowisko Technika Aparatów Słuchowych już dziś!

Mile widziane

  • umiejętność posługiwania się mikroszlifierką i lutownicą

  • wiedza z zakresu elektroniki

  • podstawowa znajomość języka angielskiego (poziom A1) oraz zagadnień technicznych

  • dobry wzrok (praca pod mikroskopem) oraz słuch

  • doświadczenie w pracy z drobnymi elementami

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Sivantos Sp. z o.o.

  • okres szkolenia przygotowującego do samodzielnej pracy na stanowisku

  • kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami

  • ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karta MultiSport

  • bonus wakacyjny i świąteczny

  • możliwość ubezpieczenia na życie

Jesteśmy jednym z największych producentów aparatów słuchowych. Kreujemy przyszłość w zakresie lepszego słyszenia i rozumienia mowy. Jeden z czterech aparatów, używanych obecnie na świecie, został wyprodukowany przez nas.

Od 01.03.2019 funkcjonujemy jako WS Audiology - nowa marka jest wynikiem połączenia dwóch liderów w branży - firm Sivantos i Widex. Połączenie firm daje nam nowe możliwości rozwoju i powoduje, że stajemy się jednym z trzech największych producentów słuchowych na świecie.

Przewiń do profilu firmy