Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji - Automotive

Piening GmbH

  • Kiel, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Składanie i montaż części samochodowych

  • Praca u renomowanego klienta, producenta kamperów

Nasze wymagania

  • Techniczno-przemysłowe wykształcenie albo doświadczenie

  • Doświadczenie w montażu i produkcji

  • Gotowość do pracy w systemie 2 i 3 zmianowym

  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu pracy

  • Niezawodność, elastyczność, umiejętności pracy w grupie

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę, zawartą na czas nieokreślony - z nami jako pracodawcą

  • Stawka godzinowa: od 13,53 EURO brutto

  • Opłacone zakwaterowanie

  • Dodatek pieniężny na święta Bożego Narodzenia i urlop wakacyjny

  • BONUS dla polecenie nowego pracownika – do 700 EURO

  • Bezpłatna odzież robocza oraz środki ochrony indywidualnej

  • Komunikacja przez firmową aplikację

  • Asystentki mówiące w języku polskim

  • Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego

Od ponad 40 lat nazwa Piening oznacza dobrego i wykwalifikowanego dostawcę usług personalnych. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów z branży elektrycznej, hydraulicznej, automatyki i serwisu przemysłowego oraz zadowoleniem 6.500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

„Koronawirus jeszcze nie minął, ale pomimo tego życie musi toczyć się dalej!“

Szukasz dobrze płatnej pracy w Niemczech?

To przeczytaj daną ofertę pracy!

Szukasz stałej pracy w Niemczech oraz oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku?

Proszę wyślij swoje CV

Kontakt:

Carl-Bertelsmann-Straße 203

33335 Gütersloh

Marta Olszowa

PL - Tel. +48 515 073 117

Anne Bernat

DE – Tel. oraz WhatApp

+49 157 34753635