Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

HaCon Sp. z o.o.

3 4003 850 brutto / mies.
  • Fabryczna 6, Barlinek
    Barlinek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Fabryczna 6

Barlinek

Twój zakres obowiązków

  • Pracownik regeneruje modele odlewnicze.

  • Dokonuje naprawy wszelkich stwierdzonych uszkodzeń powierzchni modeli poprzez szlifowanie, szpachlowanie ubytków i pokrywanie naprawionej powierzchni przy pomocy środków przeznaczonych do napraw i konserwacji modeli.

  • Przeprowadza na bieżąco regenerację modeli w celu zapewnienia właściwej jakości odlewanych wyrobów.

  • Wykonuje nieskomplikowane modele odlewnicze

  • Wykonuje proste i nieskomplikowane zmiany i przeróbki w modelach odlewniczych

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie do napojów

O nas

HaCon Sp. z o.o. jest producentem odlewów i konstrukcji stalowych, specjalizujemy się w produkcji odlewów dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego, stoczniowego, rolniczego. Nasze wyroby eksportujemy do firm z Niemiec, Francji, Hiszpanii. Obecnie zatrudniamy 135 pracowników.