Logo Pracuj.pl

3 920–4 650
brutto / mies.
  • Barlinek, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

HaCon Sp. z o.o.

Fabryczna 6

Barlinek

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pracownik na stanowisku pomocnik lakiernika przygotowuje odlewy do malowania poprzez szpachlowanie, docieranie, polerowanie odlewów,
  • obsługuje i konserwuje urządzenie do dozowania szpachlu,
  • obsługuje i konserwuje sprzęt do szpachlowania i szlifowania,
  • obsługuje linię automatyczną do malowania, lakierowania i suszenia odlewów,
  • przeprowadza czyszczenie konserwację kabiny lakierniczej - czyszczenie i wymiana filtrów w kabinie lakierniczej.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • przyjazna atmosferę w pracy
  • dofinansowanie do napojów

O nas

HaCon Sp. z o.o. jest producentem odlewów i konstrukcji stalowych, specjalizujemy się w produkcji odlewów dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego, stoczniowego i rolniczego. Nasze wyroby eksportujemy do firm z Niemiec, Francji, Hiszpanii. Obecnie zatrudniamy 140 pracowników.

Pracownik produkcji, Fabryczna 6, Barlinek