Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

HaCon Sp. z o.o.

3 9204 650 brutto / mies.
  • Fabryczna 6, Barlinek
    Barlinek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Fabryczna 6

Barlinek

Twój zakres obowiązków

  • Pracownik na stanowisku pomocnik lakiernika przygotowuje odlewy do malowania poprzez szpachlowanie, docieranie, polerowanie odlewów,

  • obsługuje i konserwuje urządzenie do dozowania szpachlu,

  • obsługuje i konserwuje sprzęt do szpachlowania i szlifowania,

  • obsługuje linię automatyczną do malowania, lakierowania i suszenia odlewów,

  • przeprowadza czyszczenie konserwację kabiny lakierniczej - czyszczenie i wymiana filtrów w kabinie lakierniczej.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, dyspozycyjność

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • przyjazna atmosferę w pracy

  • dofinansowanie do napojów

O nas

HaCon Sp. z o.o. jest producentem odlewów i konstrukcji stalowych, specjalizujemy się w produkcji odlewów dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego, stoczniowego i rolniczego. Nasze wyroby eksportujemy do firm z Niemiec, Francji, Hiszpanii. Obecnie zatrudniamy 140 pracowników.