Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • Tychy, Mysłowice, Mikołów, Bieruń, Lędziny, Kobiór (pow. pszczyński), Wola (pow. pszczyński), Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Będzin, Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-04-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy i Pracy Tymczasowej w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Bieruń, Lędziny, Kobiór (pow. pszczyński), Wola (pow. pszczyński)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • praca przy linii produkcyjnej w firmie motoryzacyjnej
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • montaż elementów gotowych
  • wstępna kontrola wytwarzanych produktów
  • pakowanie wyrobów gotowych
WYMAGANIA:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym
  • zdolności manualne, dobry wzrok
  • zaangażowanie, dbałość o szczegóły

OFERTA:

  • stanowiska pracy dla kobiet i mężczyzn
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka podstawowa plus premie (uznaniowa, frekwencyjna)
  • pakiet socjalny, m.in. możliwość przystąpienia do programu Multisport Benefit

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się