Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Chrupex

3 0103 500 brutto / mies.
  • Przemysłowa 4, Bełchatów
    Bełchatów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Chrupex

Przemysłowa 4

Bełchatów

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa linii produkcyjnej do przekąsek kukurydzianych

  • Obsługa procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy przy linii produkcyjnej w systemie zmianowym (na początek pierwsza zmiana 7-15)

  • Gotowość do pracy fizyczneJ

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcji spożywczej

To oferujemy

  • Umowa o pracę - poszukujemy długoterminowej współpracy

  • Wynagrodzenie: 3010 zł brutto do negocjacji

O nas

Firma Chrupex to producent przekąsek kukurydzianych z 30-letnim stażem na rynku. Chrupex jest właścicielem marki wielosmakowych kulek kukurydzianych Fruitusie, która trafiła do grona top 5 artykułów najczęściej wybieranych spośród ponad 200 w 3000 supermarketów w Polsce. Więcej informacji znajduje się na stronie www.chrupex.com lub pod numerem telefonu 663 270 167.