Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Mr International Firma Handlowo-UsługowaO firmie

9 00011 000 brutto / mies.
  • Belgia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Mr International poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (PAKOWANIE) w zakładzie wędliniarskim na terenie Belgii.

Miejsce pracy: Belgia - Moeskroen. Stanowisko wolne od zaraz!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pakowanie produktów
  • Praca przy linii produkcyjnej związana z różnego rodzaju mięsem
  • Obsługa myjki

WYMAGANIA:

  • Motywacja i chęci do pracy
  • Zaangażowanie, sumienność

OFERUJEMY:

  • Możliwość długotrwałej współpracy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Polskiej firmie
  • Wynagrodzenie w systemie wypłat miesięcznych
  • Zakwaterowanie zapewnione przez firmę (odliczone od wypłaty)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ z dopiskiem "PAKOWANIE MIĘSA" lub o kontakt telefoniczny pod numerem 502 -322-600 lub 517 -748-884.

Ogłoszenie archiwalne