Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji – bez doświadczenia

FOLGA S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • czynności polegające na przygotowaniu i montażu elementów składowych okien,

  • wykonywanie prawidłowej eksploatacji urządzeń i narzędzi produkcyjnych,

  • wykonywaniu czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią i specyfikacją,

  • optymalne wykorzystanie materiałów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,

  • zdolności manualne,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • zaangażowanie i rzetelność

  • System pracy: 6:00 – 14:00, 14:00-22:00

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Premie:

  • Frekwencyjna: 200zł brutto

  • Premia za wyniki 300zł brutto

  • Dodatek za umiejętności w wysokości 50zł/80zł/100zł/120zł.

  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce 100zł/ po przepracowaniu 1msc.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do pracy,

  • Stałą opiekę koordynatora.

  • Miejsce pracy: Rąbień (woj. łódzkie)

  • Wynagrodzenie: 2900 – 3500 brutto + premie

FOLGA S.A.

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

KRAZ: 21018

Obecnie dla naszego klienta, który jest producentem okien i drzwi poszukujemy osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy