Pracownik produkcji – bez doświadczenia

LEIBER Poland GmbH sp. z o.o. oddział w Polsce

4 1504 500 brutto / mies.
  • Kokotek 43, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Godziny pracy:06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00 oraz 22:00-06:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kokotek 43

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

Twoja praca będzie polegała na:

1. Umieszczeniu za pomocą specjalnych szczypiec gorącego aluminium na prasie.

2. Uruchomienia prasy.

3. Przełożeniu wytłoczonej odkuwki z prasy do dalszej obróbki.

Nasze wymagania

Z nami nauczysz się zawodu operatora pras od podstaw. Zapewnimy Ci osobę, która będzie Cię wspierała w codziennych obowiązkach.

Będziesz odpowiedzialny/a za obsługę prasy w naszym zakładzie.

Nie potrzebujesz do tego dodatkowych uprawnień ani doświadczenia!

Jeżeli będziesz chciał się rozwijać zapewnimy Ci niezbędne szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje.

Praca na tym stanowisku jest to praca na produkcji.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez pośredników

  • Wynagrodzenie na okresie próbnym od 4150 zł brutto

  • Na dobry start premię 1000 PLN za przepracowane 6 miesięcy

  • Dodatek 520 PLN za pracę w systemie zmianowym

  • Przejrzysty system premiowy do 500 PLN miesięcznie

  • Podwyższenie stawki po okresie próbnym

  • Mentora który Cię wdroży

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • Kafeteria MyBenefit

Witaj w LEIBER Poland! Z zakładów w Niemczech oraz w Polsce w Rudzie Śląskiej po świat Porsche, Ferrari, Mercedes-Benz i wielu innych.

Naszą markę tworzy ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników.

Wszystko zaczęło się w roku 1928. Dzisiaj LEIBER Group jest uznanym na świecie specjalistą i inspiratorem w branży lekkich odkuwek z aluminium. Nasze produkty zasilają przemysł motoryzacyjny, lotniczy i technologię medyczną. Z każdym dniem produkujemy lżejsze i stabilniejsze komponenty.

Zostań jednym z nas i twórz z nami przyszłość. W LEIBER zapewnimy Ci bezpieczeństwo, różnorodność i uznanie. Twoją codzienność wypełnią zaawansowane technologicznie projekty, które zapewnią Ci nieustanny rozwój. Nasi wykwalifikowani pracownicy będą dla Ciebie wsparciem, pod których okiem będziesz mógł rozwijać się zawodowo.

Miejsce wykonywanej pracy: Ruda Śląska, ul. Kokotek 43

Przewiń do profilu firmy