Oferta pracy

Pracownik produkcji bez doświadczenia

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

20,83 brutto / godz.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn na stanowisku pracy

  • nadzór nad prawidłowym wykonaniem produktu

  • praca w ustalonym takcie

  • dbałość o czystość maszyn i stanowiska pracy

  • przestrzeganie procedur jakościowych i produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • motywacja i chęć do pracy

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone wszystkie świadczenia, składki ZUS, płatny urlop)

  • wynagrodzenie 20,83 brutto/h

  • premie kwartalne w wysokości do 1365 zł

  • dofinansowanie do posiłków: na miejscu stołówka ze smacznymi obiadami, które kosztują 5-6 zł i po godz.16:00 są jeszcze tańsze

  • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych 100%

  • pracę w dogodnej lokalizacji z dojazdem komunikacją miejską

  • darmowy zamknięty parking dla pracowników

  • na terenie zakładu są dostępne: boisko i siłownia plenerowa

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku pracownika produkcji we Wrocławiu.

Możesz liczyć na dobre wynagrodzenie 20,83 zł brutto/h czyli 3500 zł brutto miesięcznie oraz dodatkowe premie kwartalne do 1365 zł. Na miejscu jest stołówka ze smacznymi obiadami w przystępnej cenie oraz darmowy parking pracowniczy.

Czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy