Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji - bez znajomości języków obcych

Duijndam International Sp. z o.o.

  • Zuid-Holland, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Dla naszych sprawdzonych klientów na terenie Holandii (głównie w okolicach Den Haag, Rotterdam oraz Aalsmeer) szukamy energicznych i zmotywowanych osób do pracy na produkcji (kwiaty/cebulki kwiatowe/owoce/warzywa/żywność).

OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ WSPÓLNEGO WYJAZDU DLA PAR I GRUP!👍

Twój zakres obowiązków

  • sortowanie

  • kontrolowanie jakości

  • etykietowanie

  • pakowanie produktów

  • przygotowywanie zamówień

Wymagania pracodawcy

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz na min. 3 miesiące

  • chęć i motywacja do pracy

Mile widziane

  • prawo jazdy - będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • zdalny proces rekrutacji

  • przejrzyste warunki i legalne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie – bez stawki wiekowej!

  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy

  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych: samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo

  • cotygodniowe wypłaty

  • komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • darmowy transport do i z miejsca pracy

  • możliwość stałej współpracy

  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) - m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapraszamy do przesłania aplikacji!

Duijndam International jest agencją zatrudnienia, która działa w Polsce od 2003 roku. Każdego dnia z powodzeniem dopasowujemy potencjalnych pracowników dla naszych klientów. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy sezonowej i tymczasowej w Holandii. Oferujemy pracę w wielu sektorach gospodarki, a nasze oferty dobieramy w zależności od Twojego poziomu wykształcenia i doświadczenia oraz personalnych predyspozycji.

Agencja Pracy Duijndam International Sp. z o.o. zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1

Przewiń do profilu firmy