Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

POL-KRES EDWOOD

  • Łomaska 86, Biała Podlaska
    Biała Podlaska, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), Dwie soboty w miesiącu mogą być pracujące
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, praca w systemie zmianowym w godzinach 7:00-15:15 i 15:15-23:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Łomaska 86

Biała Podlaska

Twój zakres obowiązków

  • praca przy maszynach do obróbki drewna

  • sortowanie, dobieranie i kompletowanie elementów drewnianych

Nasze wymagania

  • dokładność w działaniu

  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i motywacja do pracy

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • terminowa wypłata wynagrodzenia

  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych: premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

O nas

Jesteśmy firmą rodzinna działającą od 1999r. Jako lider w produkcji drewna dębowego i wiodący producent płyt klejonych dębowych w UE, w związku z dynamicznym rozwojem, stałymi inwestycjami i rozbudową, poszukujemy osób do naszego Zespołu w Białej Podlaskiej.