Oferta pracy

Pracownik produkcji

PilkingtonO firmie

  • Welurowa 6, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Pilkington

Welurowa 6

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • prace produkcyjne przy produkcji szyb zespolonych

  • obsługa linii produkcyjnej

  • obsługa maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, punktualność

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane uprawnienia obsługi wózka widłowego

  • nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia

To oferujemy

  • umowę o pracę podpisana bezpośrednio z nami

  • bezpieczeństwo pracy w nowoczesnym zakładzie

  • dofinansowanie do wczasów

  • pracowniczy program emerytalny

  • ubezpieczenie grupowe na życie wraz z opieką medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich

  • dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracowników

  • szkolenia pracownicze, niezbędne narzędzia oraz odzież roboczą

  • ekwiwalent za pranie

  • dostęp do darmowej platformy do nauki języków obcych

  • dodatek świąteczny w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych i wiele więcej...