Oferta pracy

Pracownik Produkcji

SMP Poland Sp. z o.o.O firmie

2 9003 400 brutto / mies.

SMP Poland Sp. z o.o.

Magazynowa 2

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Montowanie części samochodowych

  • Obsługiwanie prostych maszyn produkcyjnych

  • Realizowanie planów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność w systemie 3-zmianowym

  • Zdolności manualne

  • Motywacja do pracy

  • Sumienność

To oferujemy

  • przez pierwsze miesiące pracy - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez agencję pracy, po tym okresie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez SMP Poland sp. z o.o

  • wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • możliwość rozwoju i awansu

  • wolne weekendy i święta

  • dodatkowo realną możliwość uzyskania bonusów pieniężnych w ramach Systemu Sugestii Kaizen

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dogodna lokalizacja w mieście w pobliżu Centrum

  • dodatki świąteczne

Jesteśmy firmą produkcyjną, będąca częścią międzynarodowego koncernu Standard Motor Product Inc. z siedzibą w Nowym Jorku, o ugruntowanej pozycji na rynku części motoryzacyjnych i ponad 100-letnim doświadczeniu. Od 2006 roku jesteśmy obecni na polskim rynku z jedyną lokalizacją w Białymstoku. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji cewek, czujników i włączników. Eksportujemy je do wielu Państw na całym świecie m.in. do Włoch, Niemiec, Chin.

Poszukujesz stabilnej pracy, przejrzystych warunków zatrudnienia i dobrych perspektyw na przyszłość? Sprawdź naszą ofertę pracy.

Przewiń do profilu firmy

Odwiedź naszą stronę internetową www.smpkariera.pl i poznaj nas bliżej.