Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

TiM S.A.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Sortowanie towarów, przekładanie kartonów, oklejanie etykietkami,

  • Pakowanie asortymentu do kartonów,

  • Przepakowywanie zgodnie z określonymi zasadami,

  • Inne proste prace magazynowe.

Nasze wymagania

  • Sumienność i dokładność,

  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki,

  • Chęci do pracy,

  • Komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat w stabilnej firmie, będącej liderem rynku,

  • Praca jednozmianowa 7:00-15:00,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Wyrozumiałego przełożonego,

  • Nadgodziny płatne dodatkowo.

TiM S.A.

TiM S.A. istnieje na rynku polskim od 30 lat i może pochwalić się tytułem kluczowego gracza na rynku importu i dystrybucji win. Pozycja ta została osiągnięta dzięki siatce stałych odbiorców, zarówno na rynku tradycyjnym jak i sieciowym oraz atrakcyjnemu portfolio win (ponad 300 indeksów z 20 krajów świata), będącemu wynikiem profesjonalnej selekcji najlepszych produktów, pochodzących ze znanych winnic, prowadzonych przez uznanych winiarzy. Kluczowe marki należące do Spółki to m.in. Portada, Cono Sur, Oak View, Tierra Aufera, Cudgee Creek, Le Grand Noir czy Panul.

Przewiń do profilu firmy

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać w ciągu 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia z zaznaczeniem numeru referencyjnego

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.