Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Tri-Wall Polska

Pracownik Produkcji

Tri-Wall Polska O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ważna 5 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią kwartalną i roczną

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Tri-Wall Polska Sp. z o.o. jest wiodącym producentem w branży opakowań. Proponujemy wszechstronne rozwiązania w dziedzinie opakowań z różnego rodzaju surowców z uwzględnieniem specyficznych systemów logistycznych klienta. Współpracujemy z czołowymi firmami z branży motoryzacyjnej. Swoje oddziały posiadamy zarówno w kraju, jak i za granicą.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami