Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Enersys Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca przy produkcji akumulatorów

Nasze wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

  • dyspozycyjność do pracy w systemie wielozmianowym 8 godzin dziennie

  • pełnoletność

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Enersys

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

  • wynagrodzenie (25,58zł brutto/godzinę)

  • dodatek żywieniowy – 10zł brutto do każdego przepracowanego dnia

  • dodatek do pracy w systemie wielozmianowym 0,91zł do każdej przepracowanej godziny

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • dodatek za pracę na drugiej zmianie

  • dodatek za pracę w niedziele i święta

  • miesięczną premię uznaniową - 5%

  • premię za efektywność 50zł

  • po roku pracy wypłacamy cyklicznie (w czerwcu) dodatek urlopowy w wysokości minimalnego wynagrodzenia

  • po roku pracy udzielamy 10 dni dodatkowego urlopu

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • Duży bezpłatny parking dla pracowników

  • Benefity

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • bonusy świąteczne

  • dodatkowe 10 dni urlopu po roku pracy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

EnerSys to międzynarodowa firma specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu energii zmagazynowanej. Nasze zakłady mają ugruntowaną pozycję na rynku i szerokie perspektywy rozwoju, a nasze produkty trafiają do odbiorców na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Ciebie!

Wyślij swoje CV przez portal pracuj.pl

lub zostaw swoje CV na portierni (Bielsko-Biała, ul. Leszczyńska 73)

Więcej informacji pod numerem telefonu 33 8225 226.