Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Adler Pelzer Group

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń,

  • Realizacja procesu produkcyjnego - wytwarzanie elementów wyposażenia wnętrz i komponentów wygłuszających dla przemysłu motoryzacyjnego,

  • Realizacja wyznaczonych celów jakościowych i ilościowych,

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • Motywacja do pracy,

  • Dyspozycyjność,

  • Gotowość do ciągłego uczenia się nowych procesów produkcyjnych,

  • Komunikatywność,

  • Rzetelność i dbałość o wysoką jakość produkowanych części.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Adler Pelzer Group jest światowym liderem w projektowaniu, inżynierii, produkcji komponentów systemów akustycznych i termicznych dla sektora motoryzacyjnego.

Zatrudniamy około 11 000 osób w naszych 84 fabrykach na całym świecie.

Więcej o nas na:

Przewiń do profilu firmy