Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Zakład Produkcyjno Handlowy Grzegorz WitkowskiO firmie

  • Karpacka 247
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zakład Produkcyjno Handlowy Grzegorz Witkowski

Karpacka 247

Bielsko-Biała

Firma z tradycjami od 1988 roku

Opis stanowiska:

W związku z  rozwojem  firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji.

Praca w zakładzie przetwórstwa mięsnego przy produkcji wyrobów podrobowych oraz mięsnych w systemie jednozmianowym, w godz. 8.00-16.00.

WYMAGANIA: wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (możliwość przyuczenia) posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (może być do uaktualnienia) konieczne chęci do pracy, odpowiedzialność oraz zaangażowanie.

OFERUJEMY: zatrudnienie na postawie umowy o pracę dofinansowanie do dojazdów wczasy pod gruszą atrakcyjne wynagrodzenie - 3200 do 4000 netto.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne