Droga Kandydatko/Drogi Kandydacie,

Administratorem danych jest Marelli Suspension Systems Bielsko Sp. z o.o w Bielsku-Białej, ul. Grażyńskiego 141.

Administrator przetwarza dane na podstawie art. 221 kodeksu pracy w związku z art. 6 ust. 1 lit c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w celu przeprowadzenia rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, a w razie wyrażenia dobrowolnej zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a także w celu przyszłych rekrutacji.

W przypadku udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych innych niż wynikające z art. 221 kodeksu pracy podstawą przetwarzania danych jest udzielona zgoda.

Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy, współpracownicy, dostawcy usług hostingowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji i zawarcia umowy. Dane osobowe zbierane w celu zawarcia i realizacji umowy przetwarzane będą przez okres od rozpoczęcia do zakończenia procesu rekrutacyjnego, na które kandydat aplikuje, tj. zawarcia umowy o pracę z jednym z kandydatów, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres pół roku, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych).

Pana/Pani dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany bez skutku w postaci zautomatyzowanej decyzji.

Jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę, o której mowa powyżej, przysługiwać będzie Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Zgodę można cofnąć za pośrednictwem stosownego pisma wysłanego na adres Administratora danych osobowych.

Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o. Shock Absorbers Plant

Pracownik Produkcji

Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o. Shock Absorbers PlantO firmie

Michała Grażyńskiego 141

Bielsko-Biała

top
Międzynarodowa grupa Marelli projektuje i produkuje zaawansowane technologicznie systemy i komponenty dla branży motoryzacyjnej. Zatrudniamy ponad 38.000 pracowników w 89 zakładach produkcyjnych, 12 Centrach R&D i 26 Centrach Aplikacji rozlokowanych w 19 krajach na całym świecie. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich największych producentów samochodów na świecie. Aktualnie w 6 zakładach w Polsce pracuje 3000 osób.

Obecnie dla naszego Zakładu Amortyzatorów poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Obsługa obrabiarek
  • Obsługa aparatów spawalniczych
  • Montaż części samochodowych
  • Kontrola wzrokowa wyprodukowanych elementów

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym
  • Doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Umowę
    o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwości
    awansu
  • Możliwości rozwoju kompetencji
  • Pracę w przyjaznej
    atmosferze
  • Bogaty pakiet
    socjalny
  • Pakiet
    sportowy
bottom

Wymagania:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunku wynagrodzenia
  • Możliwości awansu
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pakiet sportowy

Ogłoszenie archiwalne