Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Bielsko-Biała, Bażanowice (pow. cieszyński), śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MDM NT Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Bażanowice (pow. cieszyński)

    Zadania:

    • sterowanie maszyną i urządzeniami wchodzącymi w skład linii produkcyjnej
    • nadzór i bieżąca kontrola podstawowych parametrów jakościowych produktu

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum zawodowe
    • gotowość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

    Oferujemy:

    • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • konkurencyjny system wynagradzania
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu prosimy o kontakt osobisty bądź przesłanie CV za pośrednictwem przycisku aplikowania

    lub kontakt telefoniczny pod numerem 33 4794400.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest MDM NT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-346) przy al. Bestwińskiej 146. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Przysługuje Ci prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody. Pełną treść klauzuli informacyjnej oraz więcej informacji o nas znajdziesz na stronie: www.mdmnt.com