Oferta pracy

Pracownik produkcji

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Fińska 1, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 15:00-23:00,23:00-7:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

Fińska 1

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie materiałów do produkcji,

  • obsługa maszyny za pomocą paneli sterujących,

  • nadzór nad procesem technologicznym,

  • dbanie o jakość wyprodukowanego materiału.

Nasze wymagania

  • pozytywne nastawienie,

  • chęć rozwoju zawodowego,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • mobilność (dojazd własnym samochodem).

To oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową w okresie szkoleniowym,

  • po okresie próbnym możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą,

  • stałe wynagrodzenie: 4700 zł brutto podstawy + 550 zł (dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym) + system premiowy

  • podwyżka wynagrodzenia podstawowego do 5300 zł brutto po okresie wdrożeniowym

  • praca w systemie 4-brygadowym,

  • dostęp do miejsc parkingowych,

  • dofinansowanie opieki medycznej i ubezpieczenie grupowe

  • spokojną pracę w fantastycznej atmosferze (pikniki firmowe) w firmie, dla której ważna jest dbałość o środowisko naturalne

  • stabilne zatrudnienie w zespole, dla którego wartością jest wzajemny szacunek i gotowość do dzielenia się wiedzą

  • rozwój zawodowy (jasna ścieżka kariery) i doskonalenie kompetencji w obszarze produkcyjnym (szkolenia wewnętrzne)

  • opiekę konsultanta Asistwork na każdym etapie rekrutacji i w procesie zatrudnienia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Szukasz stabilnej pracy w firmie, gdzie na pierwszym miejscu jest pracownik? Lubisz pracować wg najwyższych standardów? A może chcesz rozwijać się przy tworzeniu innowacyjnych produktów jednego z wiodących producentów świata nawet nie posiadając wcześniejszego doświadczenia? Świetnie się złożyło! Dla naszego Klienta poszukujemy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy