Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji Bladel

Armadas BV

  • Bladel , Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie produktu

  • kontrola jakości

  • obsługa maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania

  • dokładność i precyzja

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie, sumienność oraz poczucie odpowiedzialności

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w środowisku produkcyjnym

To oferujemy

  • atrakcyjna i konkurencyjna stawka godzinowa € 12.81 plus dodatek wakacyjny

  • bonus o łącznej wartości €1000 brutto

  • €250 po pierwszym przepracowanym miesiącu

  • €250 po trzech przepracowanym miesiącach

  • €500 po sześciu przepracowanych miesiącach

  • długoterminową umowę o pracę z gwarancją godzin pracy

  • możliwość przejścia na kontrakt u klienta

  • wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie

  • stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikację

  • brak stawek wiekowych

  • samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży

  • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego

  • bezpłatny kurs języka holenderskiego

  • Benefity

  • opieka stomatologiczna

  • mieszkanie służbowe

  • bonus za polecenie pracownika

  • kurs języka niderlandzkiego

  • paczki świąteczne

  • zakwaterowanie

  • gwaratowane godziny pracy

Armadas BV

Firma produkuje brykiety z węgla drzewnego, które wykorzystywane są np. w kadzidełkach, fajkach wodnych (typu shisha).

Przewiń do profilu firmy