Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Warta, Gruszczyce (pow. sieradzki), Błaszki, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 19.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Poszukujemy pracowników do holenderskiego zakładu przetwórstwa mięsnego na stanowisko:
    Miejsce pracy: Błaszki, Warta, Gruszczyce (pow. sieradzki)
    Praca na terenie Gruszczyc/k. Sieradza, Błaszek i Warty.

    TWOJE OBOWIĄZKI:
    • praca przy linii produkcyjnej,
    • foliowanie, pakowanie, rozważanie gotowych produktów żywnościowych,
    • przyjmujemy osoby bez żadnego doświadczenia w pracy na produkcji, u nas możesz rozpocząć swój rozwój w branży produkcyjnej!
    OFERUJEMY:
    • umowę o pracę tymczasową na czas przeszkolenia,
    • po 5 miesiącach możliwość podpisania dłuższej umowy,
    • wynagrodzenie ok. 2000 zł na rękę!
    • jedna zmiana (6-14),
    • odpowiednią odzież roboczą,
    • codzienny posiłek sponsorowany przez firmę.
    WYMAGAMY:
    • chęci do pracy,
    • zaangażowania,
    • książeczki sanepidarno-epidemiologicznej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    UWAGA! PONIŻSZA KLAUZULA MUSI SIĘ ZNALEŹĆ W PAŃSTWA CV, ŻEBYŚMY MOGLI JE UWZGLĘDNIĆ W PROCESIE REKRUTACJI!
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego [zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U.2016. Nr 922].

    INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;
    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a);
    Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
    Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;
    Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

    AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i prac