Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

Schur Flexibles Poland

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Pilotów 12

Bogucin (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z ustalonymi standardami oraz planami produkcyjnymi

  • laminowanie oraz cięcie materiałów w sposób zgodny ze wskazanymi parametrami

  • utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza techniczna i umiejętności mechaniczne oraz umiejętność czytania rysunków technicznych

  • zaangażowanie i umiejętność współpracy w zespole

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • doświadczenie związane z pracą firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • niezbędne szkolenia i wdrożenie dla nowych pracowników

  • realne możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • system benefitów dla pracowników: pakiety prywatnej opieki medycznej, świadczenia z ZFŚS, kafeteria My Benefit, dofinansowanie kart MultiSport

  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i zaangażowanym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • kafeteria My Benefit

  • dofinansowanie kart MultiSport

Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Schur Flexibles oraz jednym z wiodących producentów opakowań giętkich w Polsce. Oferujemy szeroki wybór folii, laminatów i woreczków z 10-kolorowym nadrukiem fleksograficznym najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy