Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • Strzelin, Oława, Oleśnica, Jawor, Złotoryja, Legnica, Lubin, Polkowice, Wałbrzych, Jelcz-Laskowice, Boguszów-Gorce, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.05.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Zatrudnienia w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od ponad 12 lat wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych oraz krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

    Jeśli szukasz pracy, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe, a Twoje zaangażowanie jest nagradzane premią – aplikuj na stanowisko:
    PRACOWNIK PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Boguszów-Gorce, Jawor, Jelcz-Laskowice, Legnica, Lubin, Oława, Polkowice, Strzelin, Wałbrzych, Złotoryja, Oleśnica

    Zakres obowiązków:

    • obsługa maszyn
    • kontrola jakości produktu
    • utrzymanie systemu produkcji
    • realizacja planów produkcyjnych

    Wymagania:

    • zaangażowanie i chęć do pracy;
    • sprawność manualna;
    • gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • terminowo wypłacane miesięczne wynagrodzenie
    • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz atrakcyjnego systemu premiowego;
    • co miesiąc dodatkowo płatne nadgodziny
    • pełny pakiet socjalny
    • możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z naszym Klientem
    • rozwój w firmie o pewnej pozycji na rynku.

    Zapewniamy bezpłatny dojazd z następujących miejscowości:

    • woj. śląskie: Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Jaworzno, Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Zabrze, Pszczyna,
    • woj. dolnośląskie: Oława, Brzeg, Strzelin, Oleśnica, Nysa, Lubin, Polkowice, Jawor, Złotoryja, Wałbrzych, Boguszów – Gorce
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Work & People z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław, NIP 894 - pokaż numer telefonu - 6, REGON 205 - pokaż numer telefonu - 6 ,).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Work & People z o.o. moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.