Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Tomasz Kawecki "PPH NESTOR"

4 2006 500 brutto / mies.
  • Łąkowa 27, Bolechowice (pow. krakowski)
    Bolechowice (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Łąkowa 27

Bolechowice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

• praca przy produkcji pokarmów ziarnowych dla zwierząt domowych – chomików, kanarków, papug itp.

• obsługa maszyn

• współpraca z pozostałymi osobami na swojej zmianie

Nasze wymagania

• chęci i zaangażowanie do pracy

• zdolności manualne

• odpowiedzialność

• gotowość do pracy w systemie zmianowym – trzy zmiany : 6:00-14:00 , 14:00-22:00 , 22.00-6:00 od poniedziałku do piątku

To oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• dobre warunki zatrudnienia,

• atrakcyjne wynagrodzenie zarobki od 4200zł-6500zł brutto

• praca w firmie działającej od 1990 roku o ugruntowanej pozycji na rynku

O nas

Firma Nestor zatrudni na stanowisko pracownik produkcji / operator.

• Praca w zakładzie w Bolechowicach 32-082, ul. Łąkowa 27 / koło Krakowa