Oferta pracy

Pracownik produkcji

InterKadra Sp. z o.o.O firmie

  • Bolesławiec, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • praca przy linii produkcyjnej,
  • realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych pod kątem jakości i wydajności pracy,
  • kontrola wyrobów w trakcie produkcji oraz zapewnienie wysokiej jakości produktów końcowych,
  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP w powierzonym obszarze,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6/14/22),
  • doświadczenia w pracach produkcyjnych - mile widziane,
  • możliwości dojazdu do zakładu pracy we własnym zakresie (gmina Gromadka),
  • sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętności pracy w zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne