Oferta pracy

Pracownik produkcji - branża broni ASG

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.

  • Torowa 3H, Swoszowice, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Torowa 3H

Swoszowice

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Manualne lutowanie różnymi technikami - obsługa lutownicy grotowej, hot-air

  • Obsługa maszyn do cięcia przewodów i rurek termokurczliwych

  • Obróbka przewodów (prostowanie, cynowanie końcówek, ściąganie izolacji, zaciskanie terminali)

  • Obsługa myjki automatycznej i frezarki precyzyjnej

  • Nanoszenie powłoki ochronnej

  • Naklejanie i szlifowanie zabezpieczeń

  • Obsługa pistoletu na gorący klej

  • Montaż mechaniczny

  • Inne czynności produkcyjne

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne na wysokim poziomie

  • Dokładność

  • Umiejętność długotrwałej koncentracji uwagi

  • Cierpliwość

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza z dziedziny elektroniki

To oferujemy

  • Przeszkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

  • Premię roczną

  • Premię stażową

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Lux Med

  • Darmowy parking dla pracowników

  • Firmowe strzelanki Airsoftowe

  • Pełne zaplecze socjalne - ekspres do kawy, w pełni wyposażona kuchnia, klimatyzowane pomieszczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

GATE Electronics jest krakowską firmą będącą światowym liderem na rynku elektroniki i oprogramowania do broni treningowej.

Nasz zespół składa się z osób łączących pasję z wiedzą i umiejętnościami.

Produkty GATE sprzedawane są od 2009 roku w ponad 30 krajach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.gatee.eu.

Przewiń do profilu firmy